Košík je prázdný
Zákaznická linka 775 282 056 (Po - Pá: 8:00 - 17:00)
SingingRock Outlet

Nabídka termosek Esbit

Chybí Vám pořádná termoska, kterou potřebujete pro svá outdoorová dobrodružství?
Nabízíme kvalitní termosky od německé značky Esbit, která vznikla v roce 1936, kdy Erich Schumm vynalezl suchý líh a Esbit začal psát svůj příběh. Postupem času spatřila světlo světa i legendární ,,Esbitka".

Legendární ,, Esbitka,
která drží teplo a nevyklouzne z ruky.

Zima až praští, ruce zkřehlé, prsty promrzlé. Chce to doušekteplého čaje. Sundávat rukavice se Vám nechce a ani nemusíte. S “Esbitkou” se napijete i v rukavicích. Díky matnému neklouzavému povrchu a jednoduchému šroubovacímu uzávěru.
Po 24 hodinách v mra
zu už to s tím čajem tak horký nebude, ale i tak bude mít příjemných 60°C. Nejste sami? Termoska překvapí ještě jedním hrnečkem navíc schovaným ve víčku.
Tento typ nabízíme ve dvou velikostech v nerezovém i černém provedení 0,5 L; 0,75 L; 1 L.
Stále málo? Nevadí :-)

Termoska Esbit 1 L a termoska Majoris 0,5 L, tyto termosky jsou vyráběny z kvalitnější nerezové oceli 18/8, plastové části jsou bez BPA a ftalátů. Studený čaj v pořádných mrazech je minulostí. 
Termoska na jídlo, proč ne?

Chystáte na outdoorovou večeři při západu slunce? Skrz široké hrdlo do esbitky nacpete cokoliv. Navíc s vymýváním není problém.
Speciální tenká vrstva uvnitř navíc zajistí, že termoska nebude zapáchat.
A abyste se při “dobývání” se k jídlu neopařili, stiskněte napřed na víčku termosky pojistný ventil. Tím vyrovnáte tlak uvnitř a voilá… Navíc to stejný víčko použijete jako misku. Dobrou chuť!

Nabízíme ve dvou velikostech pro ty co mají menší a větší hlad :-)Zvenčí chladno, uvnitř teplo. A nebo taky naopak.

Nechce se. Komu by se chtělo, když za okny panuje pošmourné šedivo a auta zaparkovaná před domem pokrývá mrazivý nános vlhkosti. Ale na horách je krásné azuro, tak proč sedět doma. Rychle uvařit teplý čaj a hurá ven.
Izolační láhev Sculptor je vyrobena z vysoce kvalitní oceli, díky práškovému lakování nevyklouzne z ruky, skrz široký otvor se dobře vymývá a spolehlivě těsní.
Objem: 0,75 l
Máte snad radši klasickou termosku, ale v barevném pojetí?

Není problém! Termosky Sculptor je ten pravý parťák na Vaše výlety do přírody, do hor nebo prostě do míst kde celý den nikoho nepotkáte.
Objem: 1 l

Zazátkovaná v plastové láhvi? Kdepak. Voda chutná nejlépe čerstvá.

Úplně vás to pohltilo. Hladce fungující soukolí se ale snadno zasekne, když nedostane, co žádá. Voda je základ. Voda je zdraví. Proto máte láhev s vodou stále u sebe. Máte?
Nerezová láhev Majoris
je odolná i lehká. Spolehlivě těsní, a skrz široké hrdlo ji naplníte z pramene i kohoutku. A hlavně váží jen 135 g.
Objem: 0,75 lVytisknout stránku Info servis Kontakt