Košík je prázdný
Zákaznická linka 775 282 056 (Po - Pá: 8:00 - 17:00)
SingingRock Outlet

Bridgedale - návykové ponožky

Možná tě taky napadá, co může být na ponožkách jinak. Jsou to prostě ponožky, no ne? Představ si ale, že je ani po týdnu nevypereš. Budou zapáchat? Kdepak. Dokonce zůstanou příjemně měkké. A ani po letech používání se neprošoupou. Jeden pár Bridgedale vydá za deset jiných.


A jak je to možné?
V Newtownards se vyráběly ponožky už za první světové války. A vyrábí se tam dodnes. Začíná to u přírodního vlákna, nejčastěji z merino vlny. To se „omotá“ odolnějším vláknem syntetickým a z této kombinace následně vzniká hustý a houževnatý materiál, který vydrží i léta používání. Po upletení ale zůstávají ponožky ještě o dost větší než výsledný produkt. Až poté, co se opakovaně vyperou v páře a poněkolikáté vytvarují na kopytě, získají výslednou velikost. Díky tomu se ponožky Bridgedale nesrazí ani o píď a navždy si zachovají svůj tvar.

Jaktože nezapáchají?
Celý den na nohou – už se těšíš, až si večer zuješ boty a připravíš na vařiči jídlo. Ponožky Bridgedale můžeš vyvětrat na stanové šňůře nebo v nich rovnou vklouznout do spacáku. A ráno zase pokračovat s tím stejným párem, protože přirozené antiseptické, antimykotické a antibakteriální vlastnosti merino vlny zabraňují tvorbě zápachu.

Kolik opravdu vydrží?
Petr Kosek si v roce 2018 vzal na 3528 km dlouhý Appalachian Trail – nejstarší ultratrail na světě vedoucí přes čtrnáct amerických států – pouze dva páry ponožek Bridgedale. Nejen že s nimi po čtyřech měsících a 140 výškových kilometrech došel do cíle – oba páry nadále používal i po návratu.A to není vše, ponožky mají doživotní záruku!
Každý pár ponožek Bridgedale projde před opuštěním továrny v severoirském městečku Newtownards ruční kontrolou. S takto ověřenými ponožkami pak získáš i doživotní záruku na zpracování a použité materiály. Objevíš-li tedy závadu nebo se ti ponožky při používání – a nikoli tvou vinou – rozpářou, vyměníme ti poškozený pár za nový.

Stále nevěříš? Pak už nezbývá nic jiného, něž otestovat tyto ponožky na vlastní kůži (teda nohu)!
Naše nabídka ponožek Bridgedale.

Vytisknout stránku Info servis Kontakt