Košík je prázdný
Zákaznická linka 775 282 056 (Po - Pá: 8:00 - 17:00)
SingingRock Outlet

Cepín Grivel X MONSTER 47 cm

3 750 Kč (včetně DPH)
Po přihlášení individuální sleva.
Vybraná varianta:
Dostupnost:
Vybraná varianta není dostupná ()

Popis

Cepín Monster v období mezi lety 2004–2005 otřásl všemi hluboce zažitým pravdami o lezeckém vybavení. Spousta konkurentů firmy Grivel se jej pokoušela dohnat, dokonce i podvodnými metodami. Celý koncept byl však v pořádku a dnes ho vystřídal poněkud méně extrémní výrobek – X Monster.

Topůrko je o něco rovnější a rukojeť je vhodnější pro vertikální lezení (cepín Monster se oproti tomu lépe hodil na převisy). Multi-grip design lezci umožňuje pustit svou obrazotvornost
z řetězu.

Tenčí zobák pro lámavý led. Zobák je kratší a jeho propojení s úzkým topůrkem umožňuje hlubší dosah, protože nic nebrání tomu, aby se hrot uchytil mezi dvěma ledovými pilíři nebo v úzkých spárách.

Díky ohebnému topůrku, kterému v nedávných dobách tolik lezců přišlo na chuť, je uchycení ve spárách, včetně těch nevertikálních, snazší a bezpečnější. Jen si vzpomeňte, jaký to byl pokrok, když se při skoku o tyči začaly místo pevných tyčí používat ty ohebné!

Zadní část cepínu je takřka kladivo – ideální pro jištění ve větších spárách ve smíšeném terénu. K dostání také s klasickou lopatkou. Otvor v topůrku lze použít na připevnění poutka. Na konci rukojeti je malý protiskluzový bodec.

Moderní grafika a přijatelné ceny pro ty, kteří začínají nebo mají omezené finanční možnosti, což uvítá zejména mladší generace.

Technické parametry

Kód obchodníka: GA023YGX00
Materiál: chrom-molybdenová ocel
Hot forged: ano
Hrot: reverzní/pozitivní (výměnný)
Lopatka/tlouk: kladivo
Násada: CE PPE 2
Pryžová rukojeť: ano
Hmotnost: 695 g
Délka: 47 cm
Značka: Grivel
Kategorie určení: G, H (viz přiložený obrázek)

Související zboží

Vytisknout stránku Info servis Kontakt