Košík je prázdný
Zákaznická linka 775 282 056 (Po - Pá: 8:00 - 17:00)
SingingRock Outlet

Možnosti doručení

474
OSOBNÍ ODBĚR (ZDARMA)
Oznámíme Vám emailem nebo telefonicky, že si objednané zboží můžete vyzvednout v kamenné podnikové prodejně v Poniklé.
Otevírací doba prodejny: Pondělí – Pátek: 8:00 – 17:00Sobota: 8:00 – 12:00


ČESKÁ REPUBLIKA

DOPRAVA ZDARMA – V případě objednávky nad 2 000 Kč vč. DPH v našem internetovém obchodě www.singingrock-outlet.cz máte od nás dopravu po celé České republice ZDARMA.


414
ČESKÁ POŠTA Balík do ruky 130 Kč
(pouze pro zásilky do 30 kg, doručení do druhého pracovního dne ode dne expedování balíku)
O expedici budete vždy informováni e-mailem nebo telefonicky. Pokud nebudete k zastižení na uvedené adrese, balík bude uložen na nejbližší ukládací poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí balíku obdržíte následně prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Výzvu k vyzvednutí zásilky najdete také ve své poštovní schránce.

415
ČESKÁ POŠTA Balík na poštu 130 Kč
(pouze pro zásilky do do 30 kg, doručení do druhého pracovního dne ode dne expedování balíku)
O expedici je budete vždy informováni e-mailem nebo telefonicky. O tom, že je zásilka připravena k vyzvednutí, budete informováni elektronicky, papírovou výzvu již ve schránce nenajdete. Zásilku si vyzvednete tak, že se na přepážce jednoduše prokážete dokladem totožnosti a sdělíte přepážkové pracovnici buď číslo balíkové zásilky, které  jste obdrželi v SMS nebo e-mailu, nebo sdělíte svoje mobilní telefonní spojení, nebo e-mailovou adresu (resp. spojení, na které Vám byla zásilka avizována).

416
SLUŽBA PPL – Soukromý balík – 110 Kč
(doručení do druhého pracovního dne ode dne expedování balíku)
O expedici budete vždy informováni e-mailem nebo telefonicky. V případě nezastižení na uvedené adrese Vám bude zanecháno oznámení a balík bude doručen ještě jednou následující pracovní den. Pokud doručení není úspěšné ani na druhý pokus, budete informováni o uložení jeho zásilky na příslušném depu. Průběh doručení balíku můžete sledovat na webu PPL.cz.


SLOVENSKO

Na Slovensko zasíláme pouze přes službu PPL.
DOPRAVA ZDARMA  V případě objednávky nad 3 000 Kč vč. DPH v našem internetovém obchodě www.singingrock-outlet.cz máte od nás dopravu na celé Slovensko ZDARMA.


416
SLUŽBA PPL – 250 Kč
(doručení do druhého pracovního dne ode dne expedování balíku) 
O expedici budete vždy informováni e-mailem nebo telefonicky. Doručování na území Slovenska pak probíhá prostřednictvím partnerského dopravce DHL Express Slovakia. Průběh doručení balíku můžete sledovat na webu PPL.cz.

Vytisknout stránku Info servis Kontakt